Téma týdne

Šíleně dospělá?!

8. září 2012 v 14:50 | Céčko*
Šíleně dospělá?!..
podle mě za tu tenagerovskou dospělost můžou naši rodiče:D
vždycky říkají "máš občanku tak buď dospělá/ý".. ale když se tak snažíme někdy i chovat stejně to není podle jejich představ.
Můj názor na dospělost?.. BLBOST!
mladí se chcou vyrovnat dospělím a dospělí mladým, tak to prostě je aspoň u nás nevím jak někde jinde..
Dospělí si snaží řešit svoje problémy samy, nezatahují do toho i ostatní..ale mladí se to snaží řešit všelijak, svěřit se, pokecat si o tom, opít se( nedoporučuju, nikdy to nezabere.. možná na ten jeden den ale další den si řeknete že ste stejně nic nevyřešily..)..
Nechci si tu nějak stěžovat jak mám těžký život a bla bla bla.. ale je to prostě tak.. city mladých se nedají srovnat s potížema dospělých.. Ty potíže dospělých bereme my mladí za totální voloviny někdy, pokud to není až moc vážné rozvody atd. .. ale k tomu aby sme byli šíleně dospělí nepotřebujeme mít občanku:D nebo něco jinýho:D
Vím.. to co tu píšu sou asi hovadiny ale tak to prostě vidím já :)

Jdeme dál...

31. srpna 2012 v 12:23 | Céčko*
Jdeme dál..??..
to se lehce řekne, ale jít "dál" a posunout se o kus dopředu je hodně těžký, bolestivý.. asi víte o čem píšu..:) Láska je prostě ku*va!!!!..a vždycky i když sebevíce chcete jít a zapomenou vás to táhne všechno zpátky, všechno co ste zažili, co ste si představovali že bude, jak ste to měli krásně naplánovaný..je to to nejhorší období podle mě, třeba ne pro všechny ale pro ty pro které to něco znamenalo je to to nejhorší když to zkončí :(
Ale víte jak se to říká, To co zkončí zkončilo proto aby mohlo začít něco krásnějšího :)..

Měsíc

27. července 2012 v 10:55 | Céčko*
Pod tím pojmem mě jako první napadne Měsíc jako to svítivý co je na obloze:))..Měsíc má samozřejmě více smyslů..v kalendáři, filmy Twilight:)), můžeme ho taky brát jako výročí měsíční atd..:))
Podle mě je měsíc na obloze takový uklidňující, vždycky když je mi nejhůř stačí mi abych si sedla k nám na zahradu pod širý nebe a pozorovala měsíc. Je to třeba praštěný ale mě to poslední dobou pomáhá si urovnat ty zmatený myšlenky co se mi celé dny honí hlavou..ty parádní momenty svobody a volnosti.A hvězdy co sou kolem mi dává naději že to bude třeba jednou zase všechno dobrý..
Vím třeba vypadám jak šílenec ale mě to prostě pomáhá když je nejhůř:)).
fotime_nocni_oblohu_fotime_mesic.jpg

Co by se stalo, kdyby...

15. února 2012 v 20:49 | Céčko*
Co by se stalo kdyby??.. kdybych nebyla taková jaká sem..?:/
Změnilo by se hodně věcí..:)) a myslím že k lepšímu..:)
Nebyla bych tak "upjatá" jak mi řekl jednou můj ex..:) nepochopila sem jak to myslel.. ale asi měl pravdu..:/.. sem prostě jiná než ostatní..:)
Je to divný pocit.. moje mamka mi řakla že se chodám jak rebelka:)).. celkem mě to potěšilo..:)) nevím prostě podle mě je život jenom hra..:DD nic víc..:D hra ve které každá na konci umře:) ale hra bez "pause" a "restart"..:(( Kdybych mohla vrátit pár věcí.. vrátila bych to na zařátek prázdnin..:))
Začaly vpohodě.. skončili ještě líp.. ale ty následky toho co se stalo mě budou provázet už navždy..:/
Všichni mi řekli že sem se hodně změnila..:)) někdo říkal že k lepšímu.. někdo že k horšímu..ale já už vím.. že já se změnit nechci.. a ani se nezměním.. ať mě každý bere takovou jaká sem nebo ať mě nechá..!!:) totím se poslední dobrou řídím..:))..
Říkala sem si že když se změním kvůli klukovi bude to fajn.. a vydrží to dýl..:DD Naivní??:O joo a hodně..:DD byla to blbost.. 2x sem ju udělala a od té doby už ne.. poučila sem se.. ale můj Rebelský žívot se nezmění..:D prostě ne.. a můžu přemýšlet od rána do veče co by se stalo kdyby to a kdyby ono.. stejně už se nic z toho nevrátí nazpět..://


Tma jako v pytli

6. února 2012 v 19:50 | Céčko*
Tma?? Když se řekne slovo tma vybavím si noc..:D Pustá černá tma..:)
a jelikož tmu moc v oblibě nemám.. především v zimě..:/
v létě mi ani tak nevadí:D to sem spíše ráda když je tma.. :D
ale v zimě studená černá tma bez hvězd..://

Sociální sítě-->Facebook!

24. ledna 2012 v 20:50 | Céčko*
..Facebook?? Twitter?? Lide??..
Všechno stejný!!..
Podle mě FB ničí mládež!:DDD
Vždycky si římám přídu ze školy a pudu se učit..:D jelikož sem na zdravce tak bych se měla učit..:/:D ale nějak z toho sešlo o o pololetí letím na jinou školu:// BLBEJ FB!!:/:D
toto video natočil kámoš u nás v Bízu:) A totálně to vystih!!:DD
 
 

Reklama