Září 2012

Šíleně dospělá?!

8. září 2012 v 14:50 | Céčko* |  Téma týdne
Šíleně dospělá?!..
podle mě za tu tenagerovskou dospělost můžou naši rodiče:D
vždycky říkají "máš občanku tak buď dospělá/ý".. ale když se tak snažíme někdy i chovat stejně to není podle jejich představ.
Můj názor na dospělost?.. BLBOST!
mladí se chcou vyrovnat dospělím a dospělí mladým, tak to prostě je aspoň u nás nevím jak někde jinde..
Dospělí si snaží řešit svoje problémy samy, nezatahují do toho i ostatní..ale mladí se to snaží řešit všelijak, svěřit se, pokecat si o tom, opít se( nedoporučuju, nikdy to nezabere.. možná na ten jeden den ale další den si řeknete že ste stejně nic nevyřešily..)..
Nechci si tu nějak stěžovat jak mám těžký život a bla bla bla.. ale je to prostě tak.. city mladých se nedají srovnat s potížema dospělých.. Ty potíže dospělých bereme my mladí za totální voloviny někdy, pokud to není až moc vážné rozvody atd. .. ale k tomu aby sme byli šíleně dospělí nepotřebujeme mít občanku:D nebo něco jinýho:D
Vím.. to co tu píšu sou asi hovadiny ale tak to prostě vidím já :)

Diary 0.9

3. září 2012 v 12:30 | Céčko* |  Céčko diary*
Zdravím vás školáci :P..i pracující samozřejmě :D..
hahaha :D už začala školička tak co říkáte na ten první den? :)..
mě osobně to čeká příští týden :/ a vůbec se netěším :D:D to budou muka:D holky mi dneska poslali aj rozvrh a vsadím se že máme ten nejhorší jaký kdy mohl člověk mít!!!!! :D :D..je to hnus co nám tam dali, a ještě ty nový předměty účetnictví, hosp. zempl..atd..:/ :D:D bude na zabití:D:D:D.. a jelikož taky moje malá sestřička šla dneska poprvé do školy a natahala si s tama už aj angličtinu a podobně tak se budu muset učívat ještě s ní :D to bude křiku:D:D:D a nervů..:/
Nooo ale co za chvílu to čeká každýho z nás že bude učit svý potomky nebo sourozence :).. jestli se vyplní to čeho se nejvíce bojím tak mě přibližně za 8 let :) bože :D:D:D:D to se nezdá ale je to děs :/ taky pro vás mám pár foteček ze španělska ;) je tu nádherně :) a rozhodla sem se že si ten týden ještě užiju protože pak už cestovat nebudu moct :) takžee zábava je na prvním místě:D:D..

Diary 0.8

1. září 2012 v 17:11 | Céčko* |  Céčko diary*
Ahojte, jestli si myslíte že sem na blog zapoměla tak to se velice pletete!!:)
nezapoměla.. jenom to mám teď dost těžký, lítáčka po doktorech, kluk atd...a teď si čistím hlavu ve Španělsku:))..budu tam do pátku :) ale wifi tam je takže pohodička:D:D.. pak vám sem dám kdyžtak fotky :) je to tu nádherný :)..
ale hlavně chci aby se mi sem zapsali všechny moje affs:)..taková neohlášená zamaskovaná kontrola:)..tak poznám kdo z affs si čte moje články apodobně :) kdo z affs mi sem nenapíše "chci zůstat" tak ho samozřejmě mažu:) nechám to tu dostatečně dlouho ;) takže doufám že mě nezklamou..:)
Blog mi taky slouží jako taková zpovědní stránka, kde chci napsat co sem zažila atak:D..
asi všeci co četli ten článek poznali že sem šíleně zamilovaná:/..samozřejmě jak jinak než nešťastne že anoo.. to bych ani nebyla já kdyby to bylo jinak:/:)..Kámošce které sem řekla jak to mám s tím do koho sem se zamilovala se jen divila..a nedivím se jí, byl to divnej začátek přátelství:)..ale to by potom nebylo jak to je..někdo by se mi aj divil ale sem za to i najednu stranu ráda :)..nechcu se tu nějak vnucovat nebo tak něco..tak jesi stojíto o ten můj životní příběh tak napište :) a budu pokračovat v psaní;)) tak se mějte a pá! :)